30 січня 2013 року на базі Новоукраїнської гімназії № 7 відбувся семінар для учителів, що здійснюють індивідуальне навчання з проблеми «Рівний доступ до навчання в загальноосвітньому навчальному закладі для дітей з особливими освітніми потребами».

У ході семінару учасники обговорили актуальні питання організації навчання для дітей з особливими освітніми потребами, зокрема індивідуальну та інклюзивну форми навчання. Директор гімназії Тоток Тетяна Василівна акцентувала увагу на тому, що у гімназії уже протягом багатьох років здійснюється індивідуальне навчання, при цьому і адміністрація і педагогічні працівники створюють умови не лише для засвоєння дітьми навчальних програм, а й для їх активної соціалізації. Такі учні залучаються до позакласних та загальношкільних заходів, відвідують гуртки при центрі дитячої та юнацької творчості, а також, що особливо важливо постійно контактують зі своїми однолітками на перервах та в позаурочний час. Підтвердженням тому є творчі здобутки дітей, які були представлені учасникам семінару на виставці, особливу увагу привернули роботи з бісеру учня 4 класу Сергієнка Романа, який має перемоги у районному конкурсі «Повір у себе», 2011 рік та районному конкурсі «Податки очима дітей», 2012 рік.

Залізняк Антоніна Станіславівна, вчитель початкових класів Новоукраїнської гімназії № 7, поділилася з колегами досвідом роботи з дітьми, що навчаються за програмою інтенсивної педагогічної корекції. Колег зацікавили практичні форми роботи, які використовує вчитель, її майстерність у налагоджені психологічного контакту з дитиною, що має вади здоров’я. Також Антоніна Станіславівна презентувала методичну розробку «Здійснення вчителем корекційно-розвивальної роботи під час проведення індивідуальних занять з учнями початкових класів». У цій розробці зібрані завдання та вправи з розвитку психічних процесів, які вчитель рекомендує використовувати в ході проведення уроків, поєднуючи їх з викладанням навчального матеріалу.

Учасники семінару мали змогу обмінятися досвідом, професійними напрацюваннями та отримати методичні поради.

Кiлькiсть переглядiв: 255

Коментарi

  • Demaemiainzmkkh

    2013-05-05 18:59:15

    TogCymnOminny xaikalitag ReapyGenleava [url=http://usillumaror.com]iziananatt[/url] heediulfuse http://gussannghor.com wrellkewemn...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.