Семінар-практикум

Із метою підвищення рівня підготовки учнів до складання ЗНО з української мови і літератури 27 листопада 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури району щодо підготовки учнів до ЗНО-2020.

Про особливості ЗНО у 2020 році, зміст навчально-методичної літератури, що сприятиме якісній підготовці школярів до ЗНО, йшлося у виступі методиста районного методичного кабінету Савицької Р.М..

Учасникам семінару методист районного методичного кабінету Сабадаш Н.В. презентувала сайт Українського центру оцінювання якості освіти .

Особливе зацікавлення у присутніх викликав майстер-клас, проведений учителем філії Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Малопомічнянська загальноосвітня школа» Поліщук О.В., у ході якого вчитель ознайомила із власною методикою та техніками підготовки учнів 10-11 класів до ЗНО, продемонструвала зошит для підготовки до ЗНО на уроках української мови та літератури у 10 класі, використання якого оптимізує процес навчання й підготовку до ЗНО.

Під час практичної частини вчителі складали паспорти творів, оформляли власне висловлення.

Підводячи підсумки, учасники семінару відзначили його практичну значимість, висловили слова вдячності тим, хто був причетний до його проведення.

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.