Семінар учителів біології та хімії

10 січня 2020 року у відділі освіти, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації відбувся районний семінар учителів біології та хімії з теми «Еспериментально-дослідницька діяльність на уроках як одна з важливих умов формування життєвих компетентностей школярів», модератором якого була Галина Карнаух, учитель філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 «Кропивницька загальноосвітня школа».

Вона поділилася досвідом роботи зі створення STEM проєктів на уроках, заняттях гуртка та залучення дітей до мейкерства.

Під час практичної частини Галина Володимирівна долучила присутніх до експериментальної роботи: виділення ДНК зі стиглого банана, зацікавила бюджетним, доступним способом виготовлення 3Д окулярів та продемонструвала їх застосування на уроках( спостереження за біологічними об’єктами, віртуальні подорожі).

Учні цього закладу освіти Євген Коваленко та Ярослав Слесарчук презентували власні проєкти з виготовлення спиртівки з - під баночки коли та неньютонівської рідини.

Учасники семінару працювали над проєктом «Смакові добавки: за і проти», досліджуючи етикетки продуктів, які полюбляють діти (приклад використання технології бриколажу в освіті).

Із особливим натхненням учителі створювали власні вічні тераріуми зі звичайних ламп розжарювання, моху та лісового грунту.

Педагоги висловили подяку Галині Володимирівні за отримані знання, уміння, натхнення та емоції

Методист РМК Н.Овчаренко

Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.