Відбувся управлінський практикум за участі представників Державної служби якості освіти

24 січня 2019 року у Новоукраїнській районній раді відбувся управлінський практикум для керівників закладів освіти з теми "Внутрішня система забезпечення якості освіти" за участі представників Державної служби якості освіти у Кіровоградській області.

У заході взяв участь голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко.

Начальник управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області Лілія Синчук розповіла про місію, функції, стратегічні напрями діяльності та повноваження служби.

Потім до роботи долучилися спікери- заступник начальника управління Майя Тутаєва, головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю та співпраці з експертами Катерина Скитиба, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Оксана Навроцька.

У ході роботи було проведено практикум щодо заповнення опитувального аркуша керівника закладу під час проведення інституційного аудиту.

Також було обговорено питання формування ефективної системи внутрішнього контролю, проведення сертифікації вчителів, надано роз’яснення щодо практичного використання посібника «Внутрішня система забезпечення якості освіти: «Абетка для директора».

За результатами семінару учасники обмінялися думками, отримали відповіді на питання та рекомендації щодо подальшої співпраці.

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.